Īpašie piedāvājumi

Piedāvājums STUDENTIEM:
  • Studentu ģenerālmēģinājumi (2 dienas pirms katras pirmizrādes), biļetes cena 3 eiro
  • LKA Aktieru kursa diplomdarba izrāde uz Nacionālā teātra skatuves – V. Šekspīra “Sapnis vasaras naktī” Elmāra Seņkova režijā, biļetes cena 3 – 10 eiro 
  • Uz izrādēm "Pērs Gints" un "Sieviete" biļetes cena 5 eiro. Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs- rezervācija "Students"
  • Īpašie piedāvājumi studentiem, par kuriem informācija attiecīgajā brīdī būs pieejama teātra facebook , twitter un instagram  kontos
 
50 % atlaidi saņems apmeklētāji ratiņkrēslos un 50 % atlaidi tā pavadonis, piesakoties pa tālruni 67006336 vai 67006337.
 
Kolektīviem, sākot no 15 skatītājiem, tiek piešķirta 5 % atlaide un, sākot no 30 skatītājiem - 10 % atlaide uz visām Nacionālā teātra repertuāra izrādēm, izņemot kopprojektus un īpašus komercprojektus.
 
10 % atlaidi uz visām izrādēm saņem abonementu īpašnieki.

Nacionālā teātra Skatītāja kartes īpašniekiem - 10 % uz visām izrādēm Nacionālajā teātrī. Katru mēnesi Skatītāja kartes īpašniekiem piedāvājam noskatīties izrādi par īpašu cenu .
 

Ģimenes biļetei*  - 30% atlaide, pērkot biļetes uz izrādēm "Trīne", "Bāskervilu leģenda""Sarkangalvīte un vilks”, „Sudraba slidas” Biļešu paradīzes kasēs.
* (2 pieaugušie + 2 vai vairāki bērni vai 1 pieaugušais + 3 vai vairāki bērni)

 

10 % atlaide Tallink klientu programmas Club One kartes īpašniekiem Lielās zāles izrāžu biļešu iegādei. 


Ikmēneša piedāvājums dažādu maksājuma karšu īpašniekiem


Citadeles bankas American Express kartes īpašniekiem piedāvājam 10 - 30 % atlaidi uz vienu izrādi mēnesī, par kuru savus klientus informē pati banka.

Ja jums ir vēlme saņemt mūsu īpašos piedāvājumus arī savā mobilajā tālrunī, tad atsūtiet numuru gita.paegle@teatris.lv ar piebildi, ka vēlaties saņemt teātra jaunumus kā isziņu savā mobilajā tālrunī.