Izrādes » Jaunā zāle » Lidojošais Travolta
jaunā zāle Bookmark and Share

Lomās

Travolta: Raimonds CELMS
Ivars: Ivars KĻAVINSKIS
Tims: Artis DROZDOVS
Atis: Ģirts LIUZINIKS
Māra: Madara BOTMANE
Ilona: Zane JANČEVSKA
Redīss: Juris LISNERS
Izrādē piedalās: Dace ANDERSONE, Toms BEREZA, Reinis KRASTIŅŠ

Tuvākās izrādes

visas izrādes
Ceturtdiena, 18.05 Lidojošais Travolta

Brīdinājumi

Izrādē smēķē! Izrādē tiek izmantots siens! Lūgums izvēlēties plānu apģērbu!
R. Vaivara brīva skatuves fantāzija, iedvesmojoties no A. Dīča lugas

Lidojošais Travolta

Režisors: Regnārs VAIVARS
Scenogrāfs: Aigars OZOLIŅŠ
Kostīmu māksliniece: Baiba LITIŅA
Gaismu māksliniece: Lienīte SLIŠĀNE
Producents: Jānis KAIJAKS
Pirmizrāde: 28.02.2017. Izrādes ilgums: 2h 20min
Ciems nekurienē - vieta, kurai dzīve brauc cauri neapstājoties. Ciemā dzīvo cilvēki, kuri vēlas vienkāršu lietu: dzīvot „kā cilvēki”. Visiem ir skaidrs, ka nekurienē dzīve nav iespējama, dzīve pilnā sparā rit ārpus ciema, ārpus tur dzīvojošo cilvēku pieredzes. Bet vai pamest ciemu nozīmē sākt dzīvot?
Šis ir stāsts par cilvēku bailēm izrauties no sev ierastās vides. Vienalga, vai tā ir Latvijas ciems un mazpilsēta, vai jebkura cilvēku kopiena, sākot no skolas un beidzot ar teātri.
 
 
 
Artūra Dīča luga "Lidojošais Travolta" pieejama šeit
 
Pirkt biļeti
  • video
  • foto
  • raksti
  • atsauksmes
28.02.2017 11:01 Kristians Kareļins (no Twitter)
Travolta @teatris - Dam Dam Dam Dudi Dudi Dam Dam, Kļavinskis brīnišķīgs
01.03.2017 10:53 Anna Sofija (no Twitter)
@teatris "Lidojošais Travolta" es izjutu.Tas patiesums,komandas darbs un patiešām foršā režija!
01.03.2017 10:54 Agris Rīts (no Twitter)
Skaudrai Latvijas un gan jau ne tikai Latvijas ciematu realitàtei arī ir sava vieta uz skatuves. "Lidojošais Travolta" @teatris. Paldies.
01.03.2017 16:34 Anna
Ļoti patika gan R.Vaivara režisora darbs, aktieri, Ivars Kļavinskis - ģeniāli! Gan izsmējos, gan līdzpārdzīvoju! Izrāde, par kuru aizdomājos nākamajā dienā.
05.03.2017 10:41 Anna
Kopumā izrāde nepatika, par maz dialogu, neskaidrību.
07.03.2017 08:42 Inga
Apbrīnojamas enerģētikas izrāde! Kopš pirmizrādes pagājusi nedēļa, bet izrāde atgādina par sevi. Svarīga tēma un daudzveidīgas pārdomas, ļoti saliedēts aktieru darbs un atdeve. Paldies par saņemto enerģiju un savdabīgu skatījumu uz it kā vienkāršām lietām.
08.03.2017 11:22 Alika
Vakars,pavadīts praktiski siena šķūnī kopā ar dīvainiem cilvēkiem, arī alkoholiķiem, kuri rosās, kaut ko meklē, skraida ar atkritumau maisiem rokās, nēsā siena lelles, acīmredzot simbolus, kurus es neuztvēru. Travolta, kurš tika tēlots kā cilvēks ar īpašām vajadzībām, manuprāt, tur bija tas normālākais. Taksometrs uz Nirzu arī nav taksometrs uz nekurieni.
Bija laba Kļavinska aktierspēle un bija par ko padomāt, bet tomēr turpmāk nepirkšu biļetes pirms pirmizrādes un kritiķu rakstiem. Un noteikti izlasīšu Dīča lugas oriģinālu. Iekritu uz to, ka lugai 1.vieta konkursā, bet tā jau nebija tās lugas izrāde, bet fantāzija. Atvainojiet, bet rezīsoru nesapratu, tāpat kā nesapratu, par ko tur varāja smieties.
19.03.2017 23:00 Ženija
es gan gribēju redzēt vairāk Dīča lugas un viņa interpretācijas. Dažas ainas bija klišejiskas - redzams televizora ekrānā, citas - pārspīlēti atklātas un neko neizsakošas. Situāciju glāba aktieri, Kļavinskis, Celms...
22.03.2017 10:26 Dace
Patika atsevišķi personāži - I.Kļavinskis - nu, akurāti kā no dzīves ņemts! Taču citi - Lisnera, Liuzinika tēli, manuprāt, bija pārāk maz izstrādāti, arī teksta viņiem bija par maz. Situācija - jā, kā no dzīves. Taču prasījās dažbrīd ne tik formāla tēlu rīcība (izņemot ļoti "dzīvo" Kļavinski), prasījās vairāk emocionālā pamatojuma notiekošajam (Botmane, Jančevska darbojās kā mehāniskas lelles).

Interesanta bija arī netradicionālā pāreja no izrādes uz starpbrīdi.
(Būtu bijis jauki, ka izrādes režisors, kuru citādi ļoti cienām, gandrīz visu izrādes laiku, sēdēdams pēdējā rindā, nesmēķētu elektronisko cigareti.... Tikai dažas sēdvietas no viņa sēdēja 13-gadīgs bērns.)
24.03.2017 12:50 Andris Gauja
Andris Gauja - Latvijas valsts oficiālā statistika ir tāda, ka 76 procenti pusaudžu 13–15 gadu vecumā ir pamēģinājuši smēķēt. Domāju, ka, visticamāk, bērns, par kuru ir runa, ir kaislīgs smēķētājs.
25.03.2017 10:39 Paula
Patika. Kļavinskis ģeniāls. No Celma gaidīju vairāk aktierspēles. Kājas puišiem smukas, tēli ticami. Patika tehnisko darbinieku iesaistīšana sižetā.
Izrāde šķiet lēna līdz brīdim, kad dzīve Tev skarbi iesit pa purnu. Tā arī Regnārs to parāda.
Iesaku.
21.04.2017 22:49 vija
"Par ko smejamies, biedri? Paši par sevi smejamies", neviļus prātā nāk "klasiķa" vārdi.
Un smiekli zālē pamazām kļūst vientulīgāki, kā ieraugot pazīstamu seju tai baisajā spogulī, ko tik meistarīgi pasniedz teātra ansamblis. Paldies visiem iesaistītajiem, ka liekat kustināt prātu, ka esat tik gudri forši! Malači!
22.04.2017 22:55 Daina Plūme
Smagi.Skarbi. Tā smēde iekšā kuras gan lielākajam ākstam un plencim, gan tam, ko uzskatām par pavieglāku, bet varbūt tieši viņos ir tas īstais dziļums? Vietām gan fantāzija iedvesmojoties šķita samudžinājusies, kā jau tas dzīvē gadās, bet pārdomas palika tik un tā. Asaras uzdzina fināla dziesma, gan uzrunājot ar vārdiem (tiesa, citādi, nekā to pieteica Ivars), gan ar to, ka allaž skanīgā balss bija pavisam citāda (laikam taču grūti tādā pozā dziedāt...)
P.S. Reiz tika teikts, ka taps lugas oriģinālās versijas iestudējums. Gaidīšu!

Pievienot atsauksmi

Paldies, jūsu sūtījums tiks publicēts tuvākajā laikā!
* Ja sūtījuma saturs neatbilst vispārpieņemtām ētikas normām, teātris ir tiesīgs to nepublicēt.