Izrādes » Lielā zāle » Sarkangalvīte un vilks
lielā zāle Bookmark and Share

Lomās

Sarkangalvīte: Inga MISĀNE - GRASBERGA
Vilks: Gundars GRASBERGS
Vecmāmiņa: Inta TIROLE
Mamma: Daiga GAISMIŅA
Mednieks: Mārcis MAŅJAKOVS

Meža parlaments:
Zaķis: Ainārs ANČEVSKIS
Bebrs: Uldis ANŽE
Tītars: Jānis ĀMANIS
Ods: Kristians KAREĻINS
Ķirzaka: Romāns BARGAIS

Zvirbuļu orķestris: Maija UŠČA, Edgars MĀKENS, Edgars ŠUBROVSKIS, Raitis VIĻUMOVS

Tuvākās izrādes

visas izrādes
Repertuārā nav izrāžu
izrāde visa vecuma bērniem 2 daļās

Sarkangalvīte un vilks

Brāļi Grimmi, Rasa Bugavičute
Režisors: Elmārs SEŅKOVS
Scenogrāfs: Reinis DZUDZILO
Kostīmu māksliniece: Krista DZUDZILO
Gaismu mākslinieks: Oskars PAULIŅŠ
Dramaturģe: Rasa BUGAVIČUTE
Orģinālmūzika, dziesmu tekstI: Edgars MĀKENS
Horeogrāfe: Elīna LUTCE
Režisora palīgs: Linda HELVIGA
Producente: Ilona MATVEJEVA
Pirmizrāde: 18.10.2013. Izrādes ilgums: 1 h 50 min

Reiz sensenos laikos dzīvoja Sarkangalvīte un Vilks. Viņi dzīvo joprojām..

Ir jauka un saulaina diena. Sarkangalvītes Mamma rosās pa savu pīrādziņu bodi, kas ir labākā visā apkaimē, un, miltiem putot, rullē mīklas kalnus, jo viņai jāveic milzīgs pasūtījums. Dienas ierasto ritmu izmaina Vecmāmiņas zvans, kā rezultātā rodas plāns – Sarkangalvīte pirmo reizi pie Vecmāmiņas dosies viena pati. Aiznesīs pīrādziņus, palīdzēs atrast brilles. Pie Mammas ierodas Mednieks un piesakās palīdzēt darbos. Lieliski! Sarkangalvīte dodas ceļā, kas ir piedzīvojumiem pārbagāts, jo Mežu pārvalda Meža parlaments – Zaķis, Tītars, Ods, Bebrs un Ķirzaka, kas Sarkangalvīti mudina rīkoties pēc pašu izdomātiem likumiem, tā sargājoties no Vilka. Tomēr, lai kādi būtu Meža likumi, Vilku interesē tikai viens vienīgs – ēšanas likums. Ko nu? Klausīt Sirdij un nezaudēt modrību.

 

Ģimenes biļete  - 30% atlaide, pērkot biļetes uz izrādēm „Sarkangalvīte un vilks”, „Sudraba slidas” Biļešu paradīzes kasēs.
* (2 pieaugušie + 2 vai vairāki bērni vai 1 pieaugušais + 3 vai vairāki bērni).
 
 
Izrāde saņēmusi 2013./2014. g. sezonas Spēlmaņu nakts balvu nominācijā Gada mūzikas autors - Edgars Mākens

 

 

Pirkt biļeti
  • video
  • foto
  • raksti
  • atsauksmes

Ilze Kļaviņa. Žanra maģija un robežas. http://kroders.lv/zanra-magija-un-robezas/

20.09.2013 13:57 Armands Kalniņš
Parlaments, tas ir labi! Nospriedīs taisnīgi
17.10.2013 21:16 Iveta Vilkate (no twitter)
Célos kàjàs.Fantastisks darbs! Tà kà bérnu, bet ne tikai.SUPER izràde! Mans iekséjais bérns ir sajùsmà. PALDIES! Nezinu, kà bérna pràts to uztvéra, bet mani patìkami pàrsteidza Védera iela. Negaidiju ko tàdu.
17.10.2013 21:17 Žanis Lipke (no twitter)
Ja jums ir bērni, ko vest, tad Sarkangalvīteir īstā izrāde, uz kuru vest!
17.10.2013 21:49 Nora Rieksta Kenge (no twitter)
Laikam pirmo reizi redzēju stāvovācijas bērnu izrādē. 7gad. mērķauditorija par Sarkangalvīti milzīgā sajūsmā.
17.10.2013 21:51 Anna Kiršteina (no twitter)
izrāde "Sarkangalvīte" sasmīdināja, samīļoja, saviļņoja un iekustināja ar Meža likumu dziesmiņu. patiks bērniem un sirdī bērniem!
17.10.2013 21:51 Ļuba Tihomirova (no twitter)
BRAVO! BRAVO! BRAVO! Zāle stāv kājās, nebeidzami aplausi! Pelnīti! 10/10
18.10.2013 10:28 Iveta Sēbriņa (no twitter)
"Sarkangalvīte un vilks" aizrāva gan mani,gan 6gadīgo māsas meitu. Mazās atzinums: "Visiem dzīvniekiem ir sirdis." Viņai ļoti patika Tītars
18.10.2013 10:29 Kristīne Daukšte (no twitter)
es arī šodien biju,, burvīgi.smējos un bija tīk jauki!... arī es iesaku visiem.. visiem lielmaziem un mazlieliem
18.10.2013 10:31 Justīne Vaivode (no twitter)
Visiem, visiem, visiem iesaku aiziet uz "Sarkangalvīte un vilks" . Garastāvoklis salādēts ar mīļumu un skaistām sajūtām!! BAUDĪJU!!
19.10.2013 17:55 Inga Vasiļjeva (no facebook)
šis nu gan ir jāredz VISIEM - mazajiem un lielajiem!!! Sarkangalvīte krokšos, mednieka aveņu vīns, parlamenta priekšnieks Zaķis, zvirbuļu vokāli insturmentālais ansamblis un daudz, daudz, daudz kas cits! Vieglums, elegance, humors! Bravo Latvijas Nacionālajam un izrādes komandai.
19.10.2013 17:56 Zane Kilbloka (no facebook)
Jaunajā izrādē bērnu smiekli, jautrība, mazs izbīlis, ovācijas, prieka pilnas acis, skaļa spiegšana, vētraini aplausi, skaisti ziedi... Izrāde izdevusies lieliska;-) Lielais PALDIES no bērniem
19.10.2013 17:56 Anete Bilzena (no facebook)
Pilnigi pievienojos Zanei! LOTI LOTI LOTI laba izrade, viena no labakajam, ko pedeja laika esmu redzejusi - visos aspektos. Vecakiem OBLIGATI javed berni un visiem kopa japriecajas!!! Paldies "raditaju" komandai - exellent!
19.10.2013 21:45 Aiva
Jā, sen uz kaut ko tik jauku un interesantu nebiju bijusi. Bērni bija sajūsmā, bet man liekas, ka es kā pieaugušais biju lielākā sajūsmā. Tiešām labs darbs, pateicoties aktieriem.
20.10.2013 15:37 Ilze
Laba izrāde, tikai laicīgi bērni jāinformē, ka beigās būs skaļš šāviens. Manējā (10 gv) ļoti nobijās un pat apraudājās.
20.10.2013 22:46 Inese
Mums ļoti patika izrāde -mazajam 4.gadi, bet tik uzmanīgi sekoja izrādei - paldies Nacionālajam teātrim!. Gaidam jaunas bērnu izrādes!
21.10.2013 08:42 Signe
Vienkārši lieliski, dziesmiņas gribētos video un ar tekstiem, vismaz kādu! Zaķis ģeniāls, Mamma pietiekoši nervoza (paskatāmies uz sevi no malas, mammas!), Mednieks riktīgs brūtgāns, Vecmāmiņa mīļa, ar visu veca cilvēka labdabību, rada humoru, Vilks lielisks - balanss starp maigumu un dabisko draudīgumu, Zvirbuļu orķestris stilīgs, Sarkangalvīte vienkārši gudra un zinātkāra meitene, nevis panaiva dumiķīte, Bebrs lielisks filozofs, Tītars, Ods un Ķirzaka, visi savā vietā! Ir gan morāle, gan smiekli - ko vairāk vēlēties :)))) Ļoti patika brīdis, kad Sarkangalvīte satika Vilku, dabiska reakcija, kāda bērnam ir, ja vecāki to nesabojā!!!
21.10.2013 10:10 Ieva
Paldies par izrādi! Manuprāt, tā domāta drīzāk lielākiem (apm. no 7 gadiem un uz augšu) nekā mazākiem bērniem. Aizraujoša scenogrāfija un nebijis, pārsteidzošs vēdera skats ar sirdi centrā. Jauka mūzika un man patika arī fosforescējošais vilks tumsā.
21.10.2013 10:19 Aija
Paldies par jauko izrādi. Ar mazdēliņu bijām sajūsmā. Vairāk tādas izrādes bērniem. Liels paldies teātra kolektīvam.
21.10.2013 11:10 Ieva Drāzniece (no facebook)
Sarkangalvīte un vilks šovakar patiesi iepriecināja. Mūsu kompānija bija 2.8g un 5.1g bērni. Abi sajūsmā. Vecākajam tītars, kurš mācījās lidot atstāja spēcīgu iespaidu. Arī jautājums, kur palika vilks šajā pasakas versijā, palika aktuāls. Jaunākā vienkārši izdzīvoja visu kas norisinājās. Mēs pieaugušie baudījām scenogrāfiju, tēlus, mūziku. Ļoti, ļoti jauka izrāde.
21.10.2013 11:17 Dace
Mums ar meitu (6 gadi) izrāde ļoti patika! Daudz lauztu stereotipu - daudz fantāzijas lidojumu: zaķis, izveidojot savaus meža likumus, pakļāvis pārējos meža iemītniekus; pie sarkangalvītes mammas ciemos nāk mednieks ar aveņu vīnu (kas ir pieaugušo drosmes dzēriens :)); Sarkangalvīte ar vecmāmiņu, nokļūstot vilka vēdarā, ieraga lielu vilka sirdi; vilks netiek nogalināts, vien nobiedēts un aiztrieks prom. Skaista izrāde, rosinoša scenogrāfija! Paldies radošajai komandai par labu izdrādi! Asprātīgi, mūsdienīgi stāsta risinājumi. Un zvirbuļu orķestris punktiņš uz I :)
21.10.2013 11:18 Ilze
Liels paldies par vienreizēji fantastisko izrādi! Absolūti laba mūzika, vārdi, tērpi, teksti - bērni un ne tikai bērni bija sajūsmā. Ļoti priecātos, ja tiktu izlemts par dziesmiņu izdošanu CD - jo Gaujarts ir nepārspējams. Vienīgais mīnuss - būtu laikus jābrīdina, ka izrādē būs skaļš šāviens - daži bērniņi ne pa jokam sabijās. Ar nepacietību gaidam nākamās tikpat skaistas un brīnišķīgas izrādes! :)
21.10.2013 11:50 Irma
Misānes Sarkangalvīte - ļoti jauka un mīlīga. Bet vislielākā šīs izrādes vērtība un veiksme ir mūzika un Zvirbuļu kvartets. Bravo mūziķiem!
22.10.2013 16:15 Alena Brīvlauka (no facebook)
Manas piecgadīgās meitiņas Paulas komentārs pēc izrādes "Sarkangalvīte un vilks" noskatīšanās vēl neizejot no zāles: "Mammu, lūdzu, lūdzu, atnāksim vēlreiz uz šo teātri (domāts: izrādi)!"
Jau mājās esot uz jautājumu, kas tev patika vislabāk, viņa atbildēja: "Vilka sirsniņa - tā bija tik skaista! Un citādāka nekā parasti."
Paldies par izrādi!
22.10.2013 16:40 Jolanta
Super pārdzīvojums, super piedzīvojums, super jauninājums, super izpildījums, super meistarīgums un pašā galā viens vienīgs gandarījums un saviļņojums! Bravo!
No manas un manu bērnu (7 un 10gadi) lielās sirds!
Noteikti nāksim atkal!
04.11.2013 09:52 ha
Kaut kas vienreizējs! Bravo gribas kliegt līdzi bērniem! Skatuves iekārtojums un visa scenogrāfija kopumā - super, spēlējošie zvirbuļi, super parlamenta locekļi un Sarkangalvīte ar vilku un ģimeni - super! Noteikti iešu uz šo izrādi vēl!
05.11.2013 19:57 Dace
Piekrītu! Tādu izrādi var skatīties un skatīties. Mazais jautā, kad atkal iesim uz teātri. Bravo Nacionālajam teātrim !!!
12.11.2013 11:53 Sanita
Uz izrādi bijām oktobrī. Pēc izrādes bija: "Mamma, cik jauki, ka Tu ar tēti mani atvedāt uz teātri! Iesim vēl!" Ir pagājis jau laiciņš, bet man 5-gadniece joprojām gan par Sarkangalvīti, gan par Zvēru parlamentu ieminas un vēl kādu likumu ar atceras noskandēt. Kā ierunājamies par teātri, acīs iemirdzas prieks un mazā prātotāja plāno, ka būtu labi atkal doties uz kādu izrādi.
Meitai patika arī pirms izrādes meklēt dzīvniekus un vākt zīmodziņus. Pati noskaidroja gan programmas cenu, gan to nopirka un zīmodziņas vāca. Mani pa teātri izvadāja. Un ar godam nopelnīto šokolādi padalījās ar divgadīgo brāļuku stāstot, ka ir bijusi teātrī un redzējusi izrādi un solot, ka tad, kad tas būs paaudzies noteikti paņemt līdzi un to sargās, lai no vilka gaudošanas nenobīstas.
Paldies par jauko izrādi un lai būtu vairāk bērnu izrādes!
(Tagad meita mūs aicina atkal uz "Sudraba slidām" un gaida, ka varbūt kādreiz būs atkal "Princis un ubaga zēns")
13.11.2013 23:00 Dace
Mēs arī gaidām "Princi un ubaga zēnu".
16.11.2013 19:17 Monta Liepiņa
Ainārs Ančevskis un sarkangalvīte pārspēja paši sevi. Zaķa baleta solis bija lielisks. Un visi pārējie arī bija super-lieliski. Man Patika!Pati izrāde ir ar humoru, dziesmiņa par likumiem bija super! Bērni smējās un mājupceļā nevarēja rimties, viņi stāstīja vienreiz,divreiz un viņiem neapnika. Ceru kad viss izdosies, jo var redzēt kad izrādes kļūs aizvien labākas.
Šī izrāde ir piemērota visa vecuma cilvēkiem.
Vēlu veiksmi!
Veltiet visiem veiksmi un protams arī vilkam, jo visi viņu mīl ar viņa mazo sirdi!:-)
26.01.2014 13:54 Reinis Vējiņš
Ļoti veiksmīgas dekorācijas. Mūzika izrādei piedod ļoti gaišu atmosfēru. Sargangalvītei vajadzētu būt vēl organiskākai un patiesākai, tas izrādē vēl trūkst. Izrāde ļoti labi izveidota priekš bērnu auditorijas- ilgums, darbība, iespaidīgie tērpni un amizantās situācijas, kuras zālē esošiem bērniem liek vienā balsī no sirds smieties. Paldies teātrim, kurš veido izrādes, lai audzinātu pašus jaunākos teātra skatītājus!
01.02.2014 13:24 Evija
Aināram , balvu par zaķi ! Muzikālais kvartets - kā no stāsta par Rango ! Rudmatu ģimene nedaudz pārspīlēta, ja salīdzina ar pārējiem . Iesaku sestdienas, svētdienas dienas izrādes kā ļoti labas dienas garantu.
09.02.2014 22:04 Gunārs
šovakar kopā ar 10 un 13 gadu veciem bērniem noskatījāmies,kolosāli! Vienkāršas un lipīgas dziesmiņas, putni-muzikanti, visu neuzskaitīšu, bet kopumā ļoti labi!
18.02.2014 14:42 Māris
Suprīgākā izrāde kādu jebkad nācies teātros redzēt!!!!!
09.03.2014 15:46 Solveiga
Izrāde laba, žēl tikai, ka to baudīt traucē neaudzināti bērni, kurus vecāki nemāca, kā uzvesties teātrī - kad uzstājas aktieris, tad skatītājs klausās un vēro.
10.03.2014 11:43 Anita Streikmane
Ideāla izrāde bērniem un vecākiem līdzi ejot!!! Mana 8 gadīgā meita sajūsmā. Es tā pat. Milzīgs paldies par tik krāšņām, īstām un pamatīgām dekorācijām un kostīmiem, kas izrādi dara kā multeni, piesātinātu! Aktieru darbs ļoti labs! Smieklīgi, labi, jautri, prātā paliekoši ar vēlmi redzēt vēl un mājās atdarināt epizodes. ...Mīļie, PALDIES!
Taisiet vēl un iesim atkārtoti.
15.03.2014 14:04 Ieva
Lieliska izrāde kā bērniem, tā pieaugušajiem! Paldies!
23.09.2014 13:38 Gerda
Patika! ļoti !!!
12.10.2014 07:40 Anna
Parasti uz bērnu pasākumiem ej skābu noskaņu-kas jādara, tas jādara...
Sarkangalvīte ir pirmā reize, kad sajūsma visiem-gan bērniem, gan pieaugušiem. Vienkārši fantastiska izrāde! Vērjot, kādām sejām visi iet ārā no teātra-viss ir skaidrs - interesanti, saturīgi, pamācoši, pozitīvi, audzinoši, par dzīvi, filozofiski, smieklīgi un labestīgi!!!!Noteikti iesim vēlreiz. Paldies visai izrādes komandai!
15.11.2014 21:29 Agnese
Super,super,super gan maziem ,gan lieliem!!! Mūsu ģimenītei ĻOTI patika,esam sajūsmā!!!Mīļš paldies!!!
03.01.2015 11:58 Zanda Zaļakmene
Ideāla izrāde! Pat man, vienpadsmit gadus vecai meitenei viss tas likās ļoti interesanti un pārdomāti. Zaķis-SUPER! Patika arī scenogrāfija. Noteikti iešu vēlreiz!
21.03.2015 15:35 Paula
Tikko ar klasi bijām uz šo izrādi. Ļoti jautra, forša un mīļa izrāde. Ceru , ka šī nebūs vienīgā tāda tipa izrāde!
16.03.2017 16:43 Gabriela
Fantastisks iestudējums, iesakām visām draugu ģimenēm. Mana septiņgadniece noteikti vēlas pateikt visai izrādes komandai lielu paldies un, ka ļoti patika Meža Parlaments, īpaši Zaķis :) Un protams Sarkangalvīte un Vilks, Mednieks un Mamma un Vecmāmiņa. Brīnišķīgs bija zvirbuļu orķestris! Pieaugušajam sēžot blakus nemaz nav garlaicīgi, bagāta izrāde arī ar humoru-gan bērna prātam, gan pieaugušā! Gaidīsim vēl tikpat brīnišķīgus iestudējumus, kur aiziet ar bērniem!

Pievienot atsauksmi

Paldies, jūsu sūtījums tiks publicēts tuvākajā laikā!
* Ja sūtījuma saturs neatbilst vispārpieņemtām ētikas normām, teātris ir tiesīgs to nepublicēt.