Izrādes » Lielā zāle » Svina garša
lielā zāle Bookmark and Share

Lomās

Matīss: Raimonds CELMS
Mamma un citi: Daiga GAISMIŅA
Volfgangs un citi: Voldemārs ŠORIŅŠ vai Valdis LŪRIŅŠ
Koļa: Jānis VIMBA
Alvīne un citi: Lāsma KUGRĒNA
Tamāra: Madara BOTMANE
Rūdis: Kaspars DUMBURS
Sulamīte, Hilda: Liene SEBRE
Boriss un citi: Mārtiņš BRŪVERIS
Jaceks un citi: Kristians KAREĻINS
Gauza un citi: Kristaps ĶESELIS
Kaža un citi: Arturs KRŪZKOPS
Hermīne: Līga ZEĻĢE
NKVD virsnieks, Obervahtmeistars: Ainārs ANČEVSKIS
Pēteris un citi: Jānis ĀMANIS
Vova un citi: Uldis SNIĶERS
Rebeka: Tija Mētra ZEĻĢE vai Katrīna SĪLE


Tuvākās izrādes

visas izrādes
Trešdiena, 17.05 Svina garša

Brīdinājumi

Izrādē smēķē!

Svina garša

Māris Bērziņš
Režisors: Valters SĪLIS
Dramatizējuma autors: Valters SĪLIS
Scenogrāfs: Uģis BĒRZIŅŠ
Kostīmu māksliniece: Ieva KAULIŅA
Komponists: Edgars RAGINSKIS
Gaismu mākslinieks: Oskars PAULIŅŠ
Producente: Linda AKMEŅKALNE
Pirmizrāde: 4.02.2016. Izrādes ilgums: 3h 20min

1940. un 1941. gadā Latvijā straujā tempā nomainās lielvalstu varas, un latviešu puisis Matīss no Torņakalna, kurš nevēlas karot ne vienā, ne otrā frontes pusē, mēģina būt malā. Protams, tas neizdodas. Nepieciešamība izdzīvot frontes aizmugurē, uzdzīve un andelēšanās ar kreiso preci, pirmā sastapšanās ar mīlestību, nodevību, nelietību, žēlsirdību, un svina garša mutē. Gan no nomaldījušās lodes, gan no tā, kas notiek ar Latviju.

Jaunākais LATVIJA. XX gadsimts sērijas romāns - Māra Bērziņa “Svina garša” - tūlīt pēc iznākšanas nokļuva apspriestāko un pirktāko grāmatu vidū. Dēku un piedzīvojumu romāns, no vienas puses, traģikomisku notikumu virkne, kas maina cilvēku dzīves, no otras puses.

“Spēlmaņu nakts 2015/2016” nominācija kategorijā: Gada aktrise otrā plāna lomā - Madara Botmane 
“Spēlmaņu nakts 2015/2016” nominācija kategorijā: Gada jaunie skatuves mākslinieki - Raimonds Celms
“Spēlmaņu nakts 2015/2016” nominācija kategorijā: Gada muzikālās partitūras autors
Pirkt biļeti
  • video
  • foto
  • raksti
  • atsauksmes

Undīne Adamaite. Galvenajā lomā pati grāmata. Diena.lv http://www.diena.lv/kd/recenzijas/izrades-svina-garsa-recenzija-galvenaja-loma-pati-gramata-14130061?cp=1#comments

Silvija Radzobe. Torņkalna puikas un izvēle bez ivēles.  http://www.kroders.lv/verte/804

Izvēle: Cilvēks. kroders.lv http://www.kroders.lv/verte/803

04.02.2016 10:47 Zeta
Paldies visam radošajam kolektīvam, pārsteidzoši, cik saturīgi ietilpināts romāna saturs izrādē. Matīss, ļoti pēc romāna sanācis. Emocionāls un smags nobeigums.
Tikai nopietns lūgums teātra administrācijai, nevajadzētu šai izrādē ielaist vecākus ar bērniem, piecgadnieks reāli traucēja , lai arī runāja čukstus...Vecākiem tomēr būtu jāuzņemas atbildība un laicīgi jāpamet zāle, nevis jāsāk dzirdīt, ēdināt un kušināt. TAS BIJA ĻOTI APGRŪTINOŠI mums visiem , kas sēdējām mazā terorista tuvumā...
04.02.2016 23:15 Juris
Tikai divi vārdi spēj raksturot šo lugu - nepārspējami labi. Varbūt, kāds domās, ka šobrīd esmu pārāk 'devīgs', izsakot šos vārdus, taču tā nebūt nav, un jebkurš, kas lugu noskatīsies, man piekritīs!
Protams, varēja redzēt dažus sīkus trūkumus, taču kopējais skats galu galā izveidojās fantastisks. Visveiksmīgāk, manuprāt, režisoram ir izdevies romāna saturu tik veiksmīgi, galvenokārt vienkārši, parādīt tikai nieka 3 stundu laikā. Pārsteidza arī tas, ka, lai gan apmeklēju pirmizrādi, aktieri bija tik labi gatavojušies, tas ir, tēlojums bija apbrīnojami lielisks un pārdomāta bija teju katra sīkākā detaļa.
Režisoram lielas uzslavas - gredzenveida struktūra šai izrādei ir ļoti piemērota!
Un vēl joprojām, atceroties to klusumu, kas valdīja zālē - nevarēja pat dzirdēt, kā cilvēki elpo, taču varēja sajust sastingumu gaisā, sastindzis bija it viss un visi -, skrien tirpas.
Paldies Nacionālajam teātrim par kārtējo fantastisko lugu, paldies aktieriem par viņu apbrīnojamo meistarību, kā arī milzīgs paldies V.Sīlim par romāna atdzīvināšanu.
Noteikti iesaku it visiem, īpaši tiem, kuriem tuva ir vēstures tēma!
05.02.2016 09:25 Agnese
Fantastiska izrāde. Iesaku apmeklēt, būs tā vērts. Atstāja iespaidu vel ilgi pēc izrādes beigām.
05.02.2016 11:10 Dace
ĻOTI, ĻOTI laba izrāde! Raimonds Celms - perfekts Matīsa tēlojums!
05.02.2016 13:03 Hugo
Aktieru kolektīvā grāmatas lasīšana, kas labāk padodas vienatnē
05.02.2016 18:46 Tulpe13
Manas pārdomas par izrādi:
https://tulpe13.wordpress.com/2016/02/05/svina-garsa-nacionalaja-teatri/
05.02.2016 18:53 jānis
Izrāde laba, protams ka pirms tam biju izlasījis grāmatu! Jaunieši , man viens lūgums ,tie kuriem ir ļoti smaga atkarība no mobilajiem telefoniem, izrāde ir diezgan gara un ja jūs jūtiet ka bez telefona spaidīšanas neizturēsiet, nāciet uz īsākām izrādēm, tas ļoti traucē citiem arī pret aktieriem tā ir necieņa! man jūsu vietā ir kauns
08.02.2016 12:35 Elita Kreislere (no facebook)
Vakar Latvijas Nacionālais teātris - izcila izrāde!!!!
Valters Sīlis dramatizējis Māra Bēziņa darbu "SVINA GARŠA".
Personiski pats svarīgākais? Jauni ļaudis, kāds ir režisors un vairums aktieru, beidzot skaidri, bez tizlošanās un aplinkiem runā, par mūsu nācijas skeletiem. Pirmkārt par žīdu šaušanu, par Rīgas getto, par masu slepkavībām, kas nav vēl gana aptvertas, nožēlotas, pieņemtas, piedotas. Par nodevībām, par līdzskriešanu visām varām, par bezspēcību nevietā un bravūrību nevietā. Vienvārdsakot, par to, ka Bālā Bārenīte-Sērdienīte pati met garu un tumšu ēnu. Domāju, mūsu tautai laiks par to kolektīvi pareflektēt. Ja mēs spētu integrēt šo kaunu, vainu un ļaunumu, ja mēs varētu uzņemties atbildību par to.... Mums kā tautai vēl būtu cerība izkulties. Kā teica Rollo May (manā pārfrazējumā) "Tu nevari tikt klāt pie sava spēka, kamēr tu neatvadies no ilūzijām par savu nevainīgumu". Ne velti viscilvēciskākais cilvēks šai izrādē, manuprāt, ir kapracis-slepkava Koļa, kurš labi un skaidri zina, ko un kā viņš ir darījis.
08.02.2016 13:51 Iveta Vilkate (no Twitter)
Fascinējoši filmu efekti uzlikti uz skatuves - palēninājumu šaušanas ainās - vienreizējs izpildījums #SvinaGarša @teatris Veiksmīgs uzvedums.
08.02.2016 13:52 Kristaps Zvirgzds (no Twitter)
"Svina Garša", Nacionālais Teātris? Visai skaudri, smagi un pavisam noteikti - griezīgi! Noteikti #Rekomendēju!
08.02.2016 13:53 Andrejs Ēķis (no Twitter)
SVINA GARŠA-ļoti spēcīga pirmizrāde Nacionālajā teātrī. AIzejot mājās, vēl joprojām kamols kaklā!
08.02.2016 13:54 Dita Rietuma (no Twitter)
Malači @teatris ar Svina garšu! Raimonds Celms aktieris, ko vajag filmēt – faktūra no pagātnes (30.-40.gadiem). Un arī Svina Garšu- varētu filmēt!
11.02.2016 23:52 Laura
Šodien noskatījos šo izrādi! Smags sižets! Noteikti neieteiktu uz to vest bērnus (ne mazus, ne arī lielākus). Izrāde vairāk piemērota domājošiem pieaugušajiem.
Par izrādi runājot.IZCILI - sižetam izcila aktieru izvēle, izcila režija. Sen nebiju bijusi Nacionālajā teātri. Pārsteidza tik patīkama atkalredzēšanās!
Pilnībā piekrītu tiem, kas rakstīja par atbilstošu aktieru izvēli! Madara Botmane un Raimonds Celms - brīnišķīgi aktieri!
Arī citu lomu atveidotāji.
Paldies režisoram un paldies aktieriem! Urrā, urrā, urrā! Esmu sajūsmā!
12.02.2016 09:22 Linda
Paldies! Visiem. Īpašs paldies Raimondam Celmam. Turies! Tu mums visiem, šodienas Latvijā, esi vajadzīgs, ka gaiss. Tik lielisku aktieri mēs sen bijām gaidījuši.Lai spēlētu Matīsu, tik patiesi, tik dvēseli aizķeroši... Trūkst vārdu, jo vārdi ir par mazu. Tas ir Notikums.
12.02.2016 11:39 Ilze
Paldies izrādes komandai! Stāsts sarežģīts, koncentrēts; pilnasinīgs daudzskaldnis... bet emocionāli neaizskāra... nenoticēju un "svina garšu" nesajutu... Projekcijas - izcili pildīja savu funkciju! Paldies Celmam, Krūzkopam, Vimbam, Botmanei, Dumburam... un Režisoram!
12.02.2016 19:32 Ieva
Ļoti patika. Visādas foršās tehnoloģiju fīčas, man ļoti patika kā ir izmantotas.
Reizēm nepārliecināja Raimonds Celms - pie spilgtākām emocijām - kad jāraud, vai ļoti jāsmejas, bija ļoti uzspēlēta sajūta. Es parasti ļoti ieeju stāstā un aizmirstu, ka tas ir tikai teātris, bet šajos dažos brīžos mani atkal iegrūda realitātē ar teatralitāti. Viņam gan bija arī ļoti labi nospēlēti brīži, visu cieņu, labs aktieris, bet es kā latvietis tikai par slikto.
Kā jau visai zālei, kas pie sevis teica "aw", ļoti patika mazā meitenīte, ziedlapiņu mešanas ainā. Viņa to darīja tik sirsnīgi un bezbēdīgi - gribējās to izdarīt līdz galam, ja arī pēdējā saujā bija palikušas vien 2 ziedlapiņas.
Beigās arī man acī sariesās asariņa. Kad parādās grāmatas lappuse, kurā zvaigznes simbolizēja mirušo skaitu. Un tad tiek pašķirta nākamā lapa, un nākamā. Un tā vēl kādu brīdi. Nu paliek bēdīgi. Un tad tu izej ārā un skaties, ka snieg milzīgām pārslām. Neviļus iešaujas prātā doma, ka šīs zvaigznes simbolizē mirušos visādos karos. Un snigt turpina. Un snieg visu nakti.
20.02.2016 02:22
Paldies, izrāde fantastiska!! Matīss- izcils! Iesaku visiem redzēt, nenožēlosit. Laiks paskrēja vēja spārniem!;)
22.02.2016 12:31 Anna
Ļoti laba izrāde. Prieks bija skatīties. Iesaku visiem! Paldies Raimondam Celmam! Super!
23.02.2016 04:02 Gunta
Ļoti laba izrāde. Smaga. Pilnīgi reāls skatījums - kā kaimiņienes īsā pārstāstā par Latvijas smagākajām vēstures lapaspusēm. Ļoti labi, trāpīgi. Celms, Vimba, Dumburs, Brūveris - super! Paldies! Nekā lieka un mākslota, ja nu vienīgi asiņu uz krekla.
23.02.2016 07:42 Dace
Pārsteidzoši laba, konceptuāla izrāde. Pārliecinoši aktierdarbi, pārdomāta režija. Talantīgi un aizkustinoši, paldies!
23.02.2016 10:24 Kristīne
Ļoti laba izrāde. Paldies režisoram un aktieriem. Arī mans dēls (14 g.) atzina izrādi par izcilu un piebilda, ka viņam būs ļoti daudz par ko padomāt...Un tas ir galvenais!
23.02.2016 14:25 Jana
Paldies,par raito izrādes gaitu.Raimonda Celma balss....uh kā man patika. Puisis vēl pašā plaukumā, bet jau pie smagās artilērijas (smagas izrādēs), bet tautas valodā sakot-iznesa izrādi.Man kā aktieris patika-jauna paaudze. Madara Botmane...super.Rūdis-Kaspars Dumburs es pat teiktu kā labākais otrā plāna aktieris uz balvu varētu pretendēt. Varbūt līdz galam neaizķēra izrāde, bet padomāt lika un DAUDZ.Asara nenobira.Atcerējos skolas laiku, vēsturi.Režīsoram paldies par mūsdienu tehnoloģijām.Tagad skatoties uz banānu ir cits domu gājiens....hi hi hi
23.02.2016 16:40 Evita
Biju ļoti patīkami pārsteigta. Domāju, ka šobrīd varu to saukt par vislabāko izrādi, ko esmu redzējusi (tūlīt pēc tam JRT izrāde Vectēvs). Vienreizēja aktierspēle, interesanti skatuves risinājumi. Irāde tiešām emocionāla, aizraujoša, aizkustinoša (ļoti daudzi skatītāji raudāja).
23.02.2016 17:41 Ieva
Esmu sajūsmā! Tiešām negaidīti perfekta izrāde. Specefekti,humors,sižets...izcili!
27.02.2016 01:02 Dao
Bija grūti skatīties. Tā naturālā vājprāta (daudzo zvaigznīšu u.c.) dēļ, kura autors bija/ir cilvēks. Kā vārdā?
Vērtīga izrāde. R.Celmam labas ugunskristības. Īpaši patika 2.cēliena sākums, kur izteiksmes līdzekļos jāiztiek bez teksta.Fascinēja M.Botmane. Visvairāk fanoju par Koļu - Jāni Vimbu.
Man un daļai rīdzinieku mīļa izrāde Pārdaugavas romantikas dēļ.
02.03.2016 08:16 Anna
Lieliski. Līdz asarām lieliski. Un jau 2.reizi izrāde, kurā spēlē Jānis Vimba (pirmoreiz tas bija Cilvēks Karamazovs) nezini, kā paspēt tikt prom no cilvēkiem, lai tas kamols nepārvēršas īstās, dzīvās asarās.


Tomēr vēl viens komentārs, kas gan nav adresēts teātrim vai izrādei, bet publikai, piemēram, jauniešiem, kas 1.marta izrādē sēdēja 2.balkona 7.rindā, ja nu gadījumā lasīs. Uz teātri nav jānāk komentēt katru vārdu, katru kustību, kas uz skatuves notiek. Varbūt, ja ir tāda vēlme komentēt, ir jāiet uz cirku vai tamlīdzīgu iestādi. Nerunājot nemaz par gandrīz izrādes beigās atskanējušo telefona zvanu no pirmā stāva publikas. VArbūt tiešām, ja nemākam cienīt aktierus un viņu darbu,teātrī nav ko meklēt :)
03.03.2016 01:17 Daina
Lienei Sebrei no sirds iesaku apmeklēt skatuves runas kursu vēlreiz! 02.03.2016. Mēs sēdējām 4.rindā parterā un neko nevarējām saprast no viņas teiktā, tāpat bija arī cilvēkiem 5. rindā, pie tam Sebrei tēlojot laikam bija uzdevums runājot turēt roku mutei priekšā, pie viņas sliktās dikcijas tas bija "kronis visam".Runājot par izrādi kopumā, pievienojos iepriekš teiktajam par Vimbu, Celmu un Duburu -SUPER labi!!!
03.03.2016 15:35 maks
Paldies! smaga tēma, bet radās jautājums par to vai šis romāns ir jāiestudē un vai tas ir izdevies. Izrādes ilgums ir nopietns. Brīžiem šķita ka tēma ir izstiepta, piemēram klepošanas aina - klepo, klepo, klepo... cilvēka uztverei ir robežas. Jā bija asprātīgi skati no režisora puses. Viss kārtība - aizkustināja, bet vai tas ir izcils mākslas darbs uz teātra skatuves, manuprāt nē. Bet varbūt tas nebija mērķis. Lūdzu neuztveriet manu viedokli sāpīgi!
11.03.2016 11:41 `Alise
Ļoti laba izrāde. Izcila aktieru spēle.Cepuri nost Celma un Vimbas priekšā.Prieks, ka tik talantīga jauno aktieru paaudze. Vērtīga izrāde jauniem cilvēkiem, tā ir mūsu tautas vēsture. Emociju bez gala. Paldies Valteram Sīlim!Labākā izrāde, ko esmu skatījusies Nacionālajā teātrī pēdējā gadā laikā.Paldies!!
11.03.2016 23:48 el
PALDIES!
12.03.2016 09:45 Antra
Smaga tēma. Bet izrāde lieliska.Bija doma pēc tam lasīt grāmatu, bet nevaru, jo pārdzīvojums tik spēcīgs, ka asaras acīs. Raimonds Celms-super! Ainas bez runāšanas nospēlēja ļoti pārliecinoši. Paldies!
14.03.2016 10:14 ele
Paldies!!!
14.03.2016 15:35 Kristiāna Ošupe (no Twitter)
"Svina garša" @teatris ir spēcīga izrāde domājošiem cilvēkiem! Joprojām esmu izrādes varā. Aktieru tēlojums ir izcils! Paldies V. Sīlim!
14.03.2016 16:27 Ineta
Izrāde ļoti laba.BET. Vai daudz vairāk nebūtu jādomā par izrādēm, kas ceļ tautas pašapziņu? Tādām, kas atkal neuzliktu cietējas auru vai neradītu vainas apziņu? Ja latvieši ir vainīgi par pāri nodarīšanu citam tautām , tad vaina sen jau izpirkta un beidzot jāskatās uz priekšu. AR LEPNUMU UN AUGSTI PACELTU GALVU!
14.03.2016 23:08 Kristiāna
"Svina garša" ir spēcīga izrāde domājošiem cilvēkiem! Ilgi biju izrādes varā. Aktieru tēlojums ir izcils! Bravo R. Celmam! Paldies V. Sīlim un viņa komandai! Fona mūzika bija lieliska!
19.03.2016 13:06 Ilmārs
Paldies, Teātrim par lielo centību piedāvāt žanru daudzveidību. Tikai nevajag tos visus "sabāzt" vienā izrādē. Pēc izrādes radās vēlēšanās izlasīt grāmatu. Ceru, ķa tā nebūs tik garlaicīga kā šī izrāde.
14.04.2016 12:01 Tautietis
Nezinu, vai vajadzēja šo uzvest. Tagad mūsu nelabvēļi abās pusēs atkal runās, ka latvieši kara laikā visi bijuši žīdu šāvēji. Bet izrādes izpildījums labs. Sižets- gan ilustratīvs, pat plakātisks, jaunajai paaudzei daudz kas varētu palikt nesaprasts.
13.05.2016 11:11 Aiva Šmēla (no Twitter)
"Svina garša" @teatris lieliski, raiti izstāstīts stāsts, interese ne mirkli nezuda, paldies par romāna atdzīvināšanu!
13.05.2016 19:28 Daiga
Paldies teātrim! Paldies vsiem,kas piedalījās,lai izrāde būtu tik fantastiska! Esmu lepna, ka mums Latvijai ir jauni aktieri, kas spēj un var parādīt šo izcili labo Māra Bērziņa darbu tik satriecoši labi! Paldies Jums visiem,visiem!!!
23.05.2016 10:30 Kristīne
Spēcīgi laikam ir īstais vārds. Matīss bija īstais, Koļu biju citādu iztēlojusies. Man šķiet, ka labāk tomēr ir vispirms izlasīt grāmatu ( es tā šoreiz apzināti izdarīju un ne mirkli nenožēloju šo secību).
26.09.2016 23:28 Latvietis
Pareizi, Ineta un Tautieti!
27.09.2016 10:33 Līva Ancāne (no Twitter)
"Svina Garša" @teatris nelaiž vaļā. spēcīgi, bravo!
27.09.2016 10:34 Una Rozenbauma (no Twitter)
@teatris Svina Garša - izrāde, kuru varētu parakstīt kā zāles pret šaurpierību. Aktieri un režisors - malači! Projekcija un telpa - izcila.
27.09.2016 10:34 Madara (no Twitter)
Tikko no "Svina garša" @teatris - izcila izrāde, no smiekliem līdz asarām.Iesaku visiem, bet nervus,lai skatītos, gan vajag diezgan stiprus.
27.09.2016 10:35 Antra Sprēde (no Twitter)
Pēc @teatris "Svina garša" tikpat daudz pārdomu kā pēc grāmatas izlasīšanas. Bravo Raimondam Celmam un Kasparam Dumbram!
02.10.2016 19:23 anita
Ļoti laba izrāde, bet smaga.
04.10.2016 14:32 Amanda
Pirmo reizi mūžā biju izrādē, kur tās beigās zālē raudāja ne tikai tādas emocionālas kundzes, kā es, bet arī vīrieši.
05.10.2016 00:01 Emīls
Izrāde bija ļoti laba un būtu bijusi vēl labāka, ja izrādē seksuālās ainas būtu noslēptas. Jo izrādi skatās ne tikai pieaugušie, bet arī jaunieši, kuri šīs seksuālās ainas uztver pārspīlēti. Ceru ka jūs režisori aizdomāsities par manu komentāru.
06.10.2016 13:06 Aija Pakalna (no Twitter)
Man kā vēl jaunam cilvēkam "Svina garša" @teatris bija īpaši sāpīga. Jo stāsts vēstīja par mums - mums toreiz. Skatītājos bija daudz asaru.
20.10.2016 06:55 A.S
Paldies. Vēl arvien vakardienas izrādes iespaidā. R.Celms - lielisks, neticami atbilstošs romāna galvenajam varonim
21.11.2016 20:44 solvita
Ja ir vēlēšanās padomāt par dzīves vērtībām un ''nolaisties uz zemes'', tad izrāde ''Svina garša'' ir pašā laikā! Pēdējā laikā neko tik pamatīgu nebija nācies redzēt. Ne velti zālē bija tāds klusums, ka viena skatītāja vibrozvans likās kā trauksmes signāls (skatītāji,kas nevar likties mierā ar saviem telefoniem - nu taču kauns jūsu vietā!) Raimonds Celms - aktieris ar lielu nākotni. Noteikti gribēšu redzēt arī citas nākošās izrādes ar viņa piedalīšanos.
12.01.2017 11:50 Agnese Treimane (no Twitter)
"Svina garša" @teatris tik tiešām ir iespaidīga izrāde. Sit pa nerviem.Liek raudāt.
Aktierdarbs un skatuviskais noformējums-izcili!
19.03.2017 18:46 Ivita
Paldies!Vēl ar vien izrādes iespaidā!Izcili!
20.03.2017 09:55 Daina Plūme
Izrāde, kas tur ciet arī gadu pēc pirmās reizes, aicinot izlasīt grāmatu un aiziet vēlreiz, jau kopā ar spurainu jaunekli, kas arī skatās aizturētu elpu gan to, kas "laiž paštēlā", gan tos, kas mainās savos tēlos, kuros tos iemet dzīve. Asaras par to, ko cilvēks var nodarīt cilvēkam, par "cukurzirni uz pleciem" un par mazās Rebekas dzīvespriecīgo skrējienu paklanīties, jo dzīve turpinās... Paldies par cilvēcību!
20.03.2017 12:07 Cita Ivita
Iespaidīgi ir vēstures fakti. Interesanta ir scenogrāfija. Bet aktierspēle un izrāde kopumā remdena.Pēc augstajām slavas dziesmām biju gaidījusi ko vairāk. Tieši no izrādes. Holokausta fakti aizkustina vienmēr, bet režija un aktieru darbs ir kas cits... Viduvējs "sešinieks".
20.03.2017 16:05 Līga
Paldies par vakardienas izrādi! Grāmatu biju izlasījusi un ar lielu interesi gaidīju, kā viss tiks parādīts. Man patika, tik smagu tēmu attainot ar vieglumu - iespaidīgi, pamatīgi! Paldies aktieriem, režisoram, visiem, kas iesaitīti! Paldies, paldies, paldies!
20.03.2017 17:00 Andris Freimanis (no Twitter)
Svina garša @teatris izcili un traģiski, bet svina garša mutē kādu laiku turēs ciet. Svina garša!
22.03.2017 16:23 Teatrāles (no Twitter)
Arī pēc otrās reizes šokē stindzinošais klusums zālē un spriedze izrādes laikā. "Svina garša" - spēcīgi, reāli, aizkustinoši - ir jāredz.
12.04.2017 13:22 Anna
Vakardienas izrāde bij tik, tik smeldzīga. Paldies Teātra kolektīvam!
13.04.2017 13:02 Ginta Vilcāne (no Twitter)
Izrāde, kuru caurvij sāpes un humānisms, miers un karš, divu Latvijai naidīgu okupāciju sadursme-"Svina garša". Paldies! @teatris
13.04.2017 13:02 Jānis Polis (no Twitter)
Gan jau, ka teju visi, kam interesēja, jau sen ir redzējuši, bet "Svina garša" @teatris ir izcila. Ļoti iesaku.
13.04.2017 13:04 Iveta (no Twitter)
Savādais atgadījums ar suni naktī izcils stāsts, ka atbilstošos apstākļos viss iespējams. Kārlis Krūmiņš perfekts!
17.04.2017 17:12 Krista
Sveiki,Vai nākamajā sezonā arī svina garšas izrādes būs,vai šī pēdējā?
18.04.2017 10:59 nacionālais teātris
Krista, arī nākamajā sezonā izrāde būs, lūdzu, sekojiet līdzi repertuāram.

Pievienot atsauksmi

Paldies, jūsu sūtījums tiks publicēts tuvākajā laikā!
* Ja sūtījuma saturs neatbilst vispārpieņemtām ētikas normām, teātris ir tiesīgs to nepublicēt.