Noteikumi

Mīļie skatītāji! Lūdzam ievērot Nacionālā teātra noteikumus, lai izrādes skatīšanās būtu patīkama gan jums, gan blakussēdošajiem skatītājiem.

Teātris izrāžu apmeklētājus gaida jau stundu pirms izrādes Lielajā, Aktieru un Jaunajā zālē. Iegādātās biļetes nemainam un atpakaļ nepieņemam.
Biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas visiem skatītājiem. Uz vakara izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.
Apmeklētājus ratiņkrēslos lūdzam rezervēt biļetes pa telefonu 67006336 vai 67006337. Apmeklētājiem ratiņkrēslos un viņu pavadonim piedāvājam īpašas vietas zālē, bet biļetes uz izrādēm Nacionālā teātra Lielajā zālē - ar 50 % atlaidi.
Garderobes un bezmaksas tualetes ir atrodamas zāles un katra balkona gaiteņos.
Latvijas Nacionālais teātris ir no smēķēšanas brīvā zona.
Ierodieties teātrī savlaicīgi - pēc 3. zvana/izrādes sākuma ieeja skatītāju zālē tiek PĀRTRAUKTA.
Pirms ieiešanas skatītāju zālē IZSLĒDZIET mobilos telefonus, peidžerus, atskaņotājus un pulksteņu skaņas signālus.
Bez teātra direkcijas īpašas atļaujas skatītāju zālē AIZLIEGTS lietot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru.
Māksliniekiem domātos ziedus ir iespējams atstāt partera kreisajā pusē pie garderobistiem, norādot adresātu. Jūsu veltes tiks pasniegtas tieši uz skatuves.


Ceram, ka mūsu teātrī pavadītais laiks un redzētās izrādes sagādās jums patiesu gandarījumu un prieku!